07.09.2019 Jaszkowa Dolna 14:00 Uroczysta Msza Św. 15:00 Orszak z wieńcem i Rozpoczęcie dożynek  za Domem Ludowym 15:45 „Obśpiewanie” wieńca 18:00 Biesiada przy ognisku wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych... ZAPRASZAMY!!!
Mimo braku etatowego kosiarza i bardzo sprzyjającej porostowi trawy pogodzie, udaje nam się zapanować nad ponad 24km poboczy, a wszystko przede wszystkim dzięki: Księdzu Proboszczowi, Magdzie Gordziejewskiej i Michałowi, Pani Danusi Szuter, Grześkowi Ulbrych, Janowi Majoch, Bartkowi Kulej, Antoniemu...
Dziękuję wszystkim dzieciom i mieszkańcom za sobotnie sprzątanie Naszej Małej Ojczyzny :)
Dziękujemy Panu Aleksandrowi, Andrzejowi, Marcinowi i Pawłowi oraz za inicjatywę Agnieszce :), Panowie włożyli w to dzieło ogrom procy, za co serdecznie dziękujemy. Kapliczka była bardzo zaniedbana i zarośnięta krzewami. Na czyszczenie tylko jednej figurki Pan Aleksander poświęcił dwa...
Dziękujemy za sprzątniecie odpadów po czyszczeniu terenu przy przejściu dla pieszych do szkoły. Potrzebujesz drewno na wymiar? Polecamy firmę JANDAR z Jaszkowej Dolnej !!!
W II przeglądzie Jaszkowa Dolna utrzymuje pierwsze miejsce z wynikiem łącznym 19,86. W II przeglądzie otrzymaliśmy wynik 9,91.